Nuo 2020–2021 m. m. Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija įgyvendina Ugdymosi šeimoje įgyvendinimo tvarkos aprašo nuostatas ir padeda tėvams (globėjams, rūpintojams) organizuoti vaikų ugdymą (ugdymąsi) šeimoje.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui Aušrą Gavšinienę, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel.: +370 672 46 268

Уважаемые родители, если вы желаете обучать ребёнка в семье и у вас есть для этого все необходимые условия и возможности, в нашей прогимназии можно оформить этот вид обучения с 1 по 8 класс по общим программам. Начало обучения в семье с 1 сентября 2021 года.

Daugiau>>>>>>

Tėvai, pageidaujantys, kad vaikas būtų ugdomas šeimoje nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. ir vėlesniais metais nuo einamųjų metų rugsėjo 1 d., prašymą ir dokumentus turės pateikti nuo 2023 m. balandžio 15 d. iki birželio 1 d.

2023 m. balandžio 4 d. informacija „Vakarų eksprese“ dėl ugdymo šeimoje>>>>>

DĖL UGDYMOSI ŠEIMOJE ĮGYVENDINIMO KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖJE TVARKOS APRAŠAS>>>>>

Prašymo dėl ugdymosi šeimoje forma (_.docx)>>>>>

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020-05-20 NUTARIMAS „DĖL UGDYMOSI ŠEIMOJE ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ >>>>>