Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Raštinės tel./faks.  (8 46) 30 01 46

Kaip mus rasti? >>>>>

S K E L B I M A I

Informuojame, kad parengtas Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo 10 punkto pakeitimas (2018-11-28 sprendimo projekto Nr. T1-288), kuris  bus svarstomas š. m. gruodžio 20 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdyje.

Pakeitimu panaikinama galimybė prašymus mokykloms teikti registruotais laiškais. Plačiau apie pakeitimą galima susipažinti savivaldybės interneto svetainėje (www.klaipeda.lt).

Šiuo metu baigiama rengti informacinė priėmimo į mokyklas sistema, kurios pagrindu bus teikiami prašymai 2019–2020 mokslo metams, todėl rašytinių prašymų nešti į mokyklas nereikės.

Konkretus veiksmų grafikas bus sudarytas ne vėliau kaip iki 2019 m. sausio 21 d. Tikėtina, kad, išbandžius informacinę sistemą, priėmimo procesai bus pradėti 2019 m. vasario–kovo mėnesiais Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriui įsakymu patvirtinus prašymų priėmimų pradžią.

Apie informacinės priėmimo sistemos diegimo terminus ir prašymų registravimo principus gyventojams informacija bus teikiama savivaldybės, ikimokyklinių ir bendrojo ugdymo mokyklų interneto svetainėse, miesto dienraščiuose.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

19 декабря – День открытых дверей

17.00–19.30 консультации с учителями в следующих кабинетах:>>>>>

Уважаемая общественность прогимназии «Габийос»:

ученики, родители, учителя и все неравнодушные люди!

Администрация выражает всем вам огромную признательность и искренне благодарит за участие в ежегодно организуемом Дне Доброты. Ваша помощь – это неоценимый вклад в развитие благотворительности и ощутимая поддержка больным детям. В этом году на нашей благотворительной ярмарке было собрано 2 тысячи 610 евро.
     Добрые дела не остаются незамеченными – они как маяки светят тем, кто ждет помощи. Пусть наш пример будет показателен и для других людей. Оказывая помощь, мы дарим не просто материальные ценности, а даём радость и надежду.

Пусть ваша доброта и щедрость вернутся к вам сторицей.

Администрация прогимназии «Габийос»

Daugiau>>>>>