DŽIAUGIAMĖS IR SVEIKINAME!

Gruodžio 6 dieną „Santarvės“ progimnazijoje vyko tarpmokyklinė lietuvių kalbos viktorina „Moki žodį – žinai kelią“, kurioje dalyvavo mūsų progimnazijos 4-ų klasių jungtinė komanda (Darja Šokun, Alanas Kundreckas, Ksenija Katiužinskaja, Karina Žukaitytė (4a), Nikol Kolomojec, Sati Kolomojec (4b). Vaikai turėjo komandoje atlikti įvairias užduotis. Susumavus rezultatus mūsų komanda pelnė garbingą II vietą

Komandą subūrė ir mokinius viktorinai paruošė lietuvių kalbos mokytojos Žaneta Vitkienė, Rita Galbogienė ir Lina Litvinė.

Lapkričio 19-21 dienomis vyko progimnazijos 2-4 klasių Dailiojo rašto konkursas. Jo metu buvo atrinkti mokiniai dalyvauti miesto konkurse „Plunksnelė“, kurį organizavo Vitės progimnazija. Pirmas vietas pelnė ir mokyklai atstovauti miesto konkurse buvo atrinkti:

2-ų klasių mokinių amžiaus grupėje – 2a klasės mokinė Milada Mamantovaitė (mokytoja Žaneta Vitkienė);

3-ų klasių mokinių amžiaus grupėje – 3b klasės mokinė Evelina Tamošaitytė (mokytoja Rita Galbogienė);

4-ų klasių mokinių amžiaus grupėje – 4a klasės mokinys Rustamas Kundreckas (mokytoja Žaneta Vitkienė).

• 48381140

Gruodžio 6 d. progimnazijos komanda „Serotoninas“ (Aleksej Morozov, 7a, Aurelija Kaupaitė, 7a, Erik Jusaitis, 8b) Klaipėdos miesto mokyklų intelektinės lygos varžybų „Kas? Kur? Kada?“ IV ture užėmė III vietą. Komandai vadovauja biologijos mokytoja Svetlana Basina.

• serotonin

Lapkričio 29 d. „Gabijos“ progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių, besimokančių mokyklose tautinės mažumos kalba, skaitovų konkurso „Skambus draugystės balsas“ II etapas. jame I vietą užėmė 3a klasės mokinys Aron Peganov, II vietą – 2a klasės mokinė Melanija Gedgaudaitė, o III vietą – taip pat 2a klasės mokinys Leonas Bagdonas. Aroną ruošė mokytoja Tatjana Novickaja, o Melaniją ir Leoną – mokytoja Irina Gudz.

• laimetojai

Lapkričio 16 d. dvi progimnazijos 5-8 klasių mokinių komandos, vadovaujamos kūno kultūros mokytojos Jelenos Bichtiakovos, dalyvavo „Akropolio“ ledo arenoje surengtose estafečių ant ledo varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Komanda „Gabijos 2“ (Robert Dumič - 8b,  Ilja Katiužinskij - 6a, Artiom Christov - 8a, Jegor Sobolev - 6b, Anastasija Galčenkova - 7a) laimėjo I vietą, o komanda „Gabijos 1“ (Dmitrij Sedlovskij - 7a, Mark Bespalenkov - 7a, Kiril Feofanov - 6b, Maksim Ananjev - 8b, Kemi Isielin Mariella - 7a) – II vietą.

• 151918
  • 155536
  • 155547

Lapkričio 15 d. įvyko VIII Klaipėdos miesto mokinių raiškiojo skaitymo rusų kalba konkursas „Užburiantys poezijos garsai“, skirtas dviejų poetų – A.Puškino ir V.Majakovskio – kūrybai. 7-8 klasių grupėje nugalėtojomis tapo dvi progimnazijos 8b klasės mokinės: Marija Orlenkovič užėmė I vietą, o Arina Gariagina – III vietą.

• dalyves.su.mokytoja

Lapkričio  15d. „Gabijos“ progimnazijoje vyko  2-3 klasių progimnazijos mokinių skaitovų konkursas „Skambus draugystės balsas“.  Sveikiname nugalėtojus:

2 klasės

1 vieta –  Leon Bagdonas  (2a),

2 vieta – Melanija Gedgaudaitė (2a),

3 vieta – Jaroslava  Kozlovskaja (2a).

3 klasės

1 vieta – Jekaterina Trofimišina (3a),

2 vieta – Aron Peganov (3a),

3 vieta – Ariana Pileckaja (3b).

Dėkojame 2a klasės  mokytojai Irinai Gudz, 3a klasės mokytojai Tatjanai Novickajai, 3b klasės  mokytojai Irinai Ščenikovai

Lapkričio 9 d. „Santarvės“ progimnazijoje vyko turnyro „Tautų santarvė - 2018“ Klaipėdos miesto mokyklų intelektinės lygos varžybos „Kas? Kur? Kada?“. Jose III vietą užėmė „Gabijos“ progimnazijos 7a klasės komanda „Serotoninas“ (Milana Leven, Alana Bogatova, Aurelija Kaupaitė, Viola Titarenko). Komandą paruošė biologijos mokytoja Svetlana Basina.

Spalio 16 d. „Gabijos“ progimnazijoje vyko projekto „Bendraukime be ribų“ veikla – raiškiojo skaitymo konkursas „A. Puškino kūryba. Kūriniai apie A. Puškiną“. Jame dalyvavo ne tik mūsų mokyklos mokiniai, bet ir Gedminų progimnazjos atstovai. Sveikiname nugalėtojus:

5–6 klasės

1 vieta – Inesa Vojušina (5b),

2 vieta – Kiril Nikolajev (5a),

3 vieta – Marina Kliučininkaitė (5a).

7–8 klasės

1 vieta – Marija Orlenkovič (8b),

2 vieta – Arina Gariagina (8b),

3 vieta – Viktorija Manako (7b).

5a klasę rusų kalbos moko mokytoja Lena Maškovec, 5b, 7b ir 8b, – mokytoja Jelena Volkova.

Spalio 19 d. vykusiame Klaipėdos miesto moksleivių šaškių turnyre Mero taurei laimėti dalyvavo „Gabijos“ progimnazijos mokinių komanda, suburta kūno kultūros mokytojos Jelenos Bichtiakovos. 5-8 kl. mokinių grupėje 5b klasės mokinys Dmitrijus Baranovas užėmė II vietą.

• D.Baranov
  • Mero.taure.saskes

Spalio 11 d. progimnazijos 8b klasės mokinių komanda „Paradoksas“ (Arina Gariagina, Maksim Kornilov, Darja Volkova, Anastasija Chimič, Viktorija Vičiulytė), vadovaujama biologijos mokytojos Svetlanos Basinos, Klaipėdos miesto mokyklų intelektinės lygos 2018-2019 m. m. čempionato turnyro „Kas? Kur? Kada?“ pirmajame ture laimėjo II vietą.

Spalio 4 d. Mokytojo dienos proga Klaipėdos mokytojams skirtame renginyje už nuoširdų darbą Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijoje, nuoseklų ir atsakingą mokinių ugdymą, aktyvią metodinę veiklą ir aktyvų dalyvavimą projektų veikloje Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus padėkos raštu apdovanota „Gabijos“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Rima Norkienė.

• Rima.Norkiene

Rugsėjo 27d. progimnaziją aplankė tarptautinės matematikos olimpiados „Kings“ organizatoriai. Jie įteikė iškovotus olimpiados finale 2 ir 3 laipsnio diplomus 3b klasės mokiniams: Evelinai Tamošaitytei, Milanui Sazonovui, Aleksandrui Jurčiui, Artūrui Klementjevui. Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Irina Ščenikova.

• 20180927_093037

2018 m. rugsėjo 25 d. Klaipėdoje vyko „Mero taurės“ sporto žaidynių Rudens kroso varžybos. Jose mergaičių 500 m bėgimo rungtyje 7a klasės mokinė Vaiva Gališanskytė (kūno kultūros mokytoja - Jelena Bichtiakova) užėmė III vietą.

• Vaiva.Galishanskyte