Mūsų progimnazijos mokiniai kasmet dalyvauja Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamuose KENGŪROS projektuose. Šiemet sėkmė lydėjo mūsų mokyklos mokines Ariną Gariaginą (7b kl.), Darją Gorbačiovą (7b kl.), Žaną Sivakovą (7a kl.), Poliną Jablokovą (8a kl.), Ariną Muchiną (8a kl.), Mariją Nevolią (8a kl.),  Kseniją Tiurubajevą (8a kl.),  Milaną Zaiko (8a kl.). Šios mokinės GEOGRAFIJOS KENGŪROJE 2018 pelnė Auksinės kengūros diplomus. Sėkmė neaplenkė ir Katalinos Budrytės (7b kl.) bei  Marijos Orlenkovič (7b kl.), kurios  GEOGRAFIJOS KENGŪROJE 2018 pelnė Sidabrinės kengūros diplomusMokinius geografijos moko mokytoja Liudmila Rys.