Vasario 14 d. Adomo Brako dailės mokykloje įvyko 24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados Klaipėdos miesto etapas. Jame dalyvavo dvi mūsų progimnazijos aštuntokės: K.Tiurubajeva kaip namų užduotį pateikė darbą „Ant bangų į ateitį“, o A.Stravinskaitė – „100 metų kelias“. Olimpiados metu dalyviai gavo užduotį nupiešti piešinį, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, kuriame būtų atspindėta ir Klaipėda. Jaunosios dailininkės puikiai atliko užduotį, bet tik keturi mokiniai iš mūsų miesto gaėjo būti atrinkti į baigiamąjį respublikinį etapą. Abu Ksenijos Tiurubajevos piešiniai sužavėjo komisijos narius, ir ji pateko į mokinių ketvertuką, balandžio 26-27 d. atstovausiantį Klaipėdos miestui Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje Trakuose. Ksenijos dailės mokytoja – Valerija Novikova.

• konkursinis.darbas
  • namu.darbas