Švenčiančią savo šimtąjį gimtadienį Lietuvą visos šalies ir kai kurių užsienio valstybių (Airijos, Ukrainos) mokiniai, dalyvaujantys „eTwinning“ projekto konkurse „Birthday gift for Lithuania / Gimtadienio dovana Lietuvai“ apipylė neeilinėmis dovanomis: keptomis, siūtomis, nertomis, veltomis, lankstytomis, lipdytomis, drožinėtomis, pintomis, pieštomis, klijuotomis, aplikuotomis, sudėliotomis iš akmenukų, kamštelių, šiaudelių, šakelių, popieriaus gabalėlių ir net gyvų žmonių saulėmis! Nors visi 44 pateikti darbai buvo labai gražūs, tik 12 darbų (11 išrinko komisija, vieną - socialinio tinklapio „Facebook“ lankytojai) pateks į baigiamąjį tarptautinio eTwinning projekto „Tegul saulė Lietuvoj tamsumas prašalina…“ darbą – 2019 metų kalendorių. Vertinimo komisijos sprendimu šį kalendorių papuoš net dvi mūsų progimnazijos 4a klasės mokinių ir jų mokytojų Marinos Kolesovos ir Žanetos Vitkienės sukurtos saulės!

• saule39
  • saule40