2017 m. lapkričio 23 d. – gruodžio 13 d.  Klaipėdos saviraiškos centro ir Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų skyriaus  surengtoje mokinių darbų iš gamtinės medžiagos parodoje „Rudeninių medelių šypsenos“ „Gabijos“ progimnazijos mokinė Aleksandra Stravinskaitė (8b) buvo apdovanota  diplomu  už menišką darbą „Rudens gėrybės“

Mokinius parodoje dalyvauti paskatino chemijos mokytoja Loreta Koškina, biologijos mokytoja Svetlana Basina, fizikos mokytoja Liudmila Rys.

• A.Stravinskaite
  • musu-darbai_2017mieste

Šiai parodai savo darbus taip pat pristatė Viola Titarenko (6a), Milana Leven (6a), Milana Miniuk (6a), Elada Puškytė (6a), Milana Zaiko (8a).