Šiuo metu laisvos mokymosi vietos>>>>>>

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS 2024–2025 MOKSLO METAMS

Informuojame, kad prašymų mokytis į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas 2024–2025 mokslo metais registravimas, kai prašymai pildomi per Mokinių priėmimo sistemą ar teikiami rašytiniai prašymai mokyklų vadovams tęsiant mokymąsi toje pačioje mokykloje, vykdomas nuo:

1. 2024 m. vasario 26 d. 10 val. – į 9 klases;

2. 2024 m. vasario 27 d. 10 val. – į 2–4, 6–8, 10–12 klases;

3. 2024 m. vasario 28 d. 10 val. – į 1 klases;

4. 2024 m. vasario 29 d. 10 val. – į 5 klases.

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ).

Prašymai informacinėje sistemoje registruojami, pradedant lankyti mokyklą, ją keičiant arba toje pačioje mokykloje, pereinant mokytis pagal aukštesnio lygmens ugdymo programą.

Aktualiausia su priėmimu  susijusi informacija skelbiama  Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyroje „Priėmimas į mokyklas“ >>>>>

Į Klaipėdos „Gabijos“ progimnaziją mokiniai priimami vadovaujantis „Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu“, patvirtintu Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2016-12-22 d. sprendimu Nr. T2-296 (Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2019 m. sausio 31 d. sprendimo Nr. T2-10 redakcija)>>>>>

Klaipėdos miesto savivaldybės nustatytos „Gabijos“ progimnazijos teritorijos ribos:

Aguonų g., Agluonos g., Alyvų g., Audėjų g., Aukštaičių g., Balandžių g., Baltikalnio g., Bangų g., Bastionų g., Barškių g., Bičiulių g., Butsargių g., Bijūnų g., Birutės g., Dzūkų g., Dienovidžio g., Galinio Pylimo g., Gindulių g., Gluosnių g., Gluosnių skg., Graumenės g., Grįžgatvio g., Gegučių g., Gėlių g., Jurginų g., Jaunystės g., Joniškės g., Jotvingių g., Kapsų g., Karališkių g., Kauno g., Kooperacijos g., Kalniškių g., Klausmylių g., Klemiškės g., Kražių g., Kūlių Vartų g., Kuosų g., Labguvos g., Lankiškių g., Laukų g., Lakštučių g., Lelijų g., Naktigonės g., Nemuno g. (Nr. 1–63), Malūno Tvenkinio g., Medikių g., Mokyklos g., Minijos g. (Nr. 1–91 ir Nr. 93, 95), Obelų g., Paryžiaus Komunos g., Pilupėnų g., Peleikių g., Ragainės g., Raganių 1-oji–4-oji g., Rasos g., Renetų g., Ryto g., Rūko g., Ryšininkų g., Rumpiškės g., Rūtų g., Sandėlių g., Saulės g., Saulėlydžio g., Saulėtekio g., Sinagogų g., Slyvų g., Spindulio g., Sausio 15-osios g., Šermukšnių g., Šienpjovių g., Šilutės pl. (Nr. 1–29 ir Nr. 31, 33), Taikos pr. (Nr. 1–59), Tilžės g., Technikos g., Telšių g., Tylos g., Tolminkiemio g., Trinyčių g., Turgaus a., Tulpių g., Urbikių g., Užlaukio g., Varnių g., Varnėnų g., Verpėjų g., Vėluvos g., Vyšnių g., Zanavykų g., Mažoji Zanavykų g., Žemaičių g., Žiedų skg., Žuvėdrų Tako g.

Mokinių ir tėvelių dėmesiui: nuo 2022-2023 mokslo metų pradžios keičiasi reikalavimai progimnazijos mokinių mokyklinei uniformai. Daugiau informacijos čia>>>>>

Mokyklinę uniformą ir progimnazijos emblemą galite užsisakyti parduotuvėje „Uniformos“, Rumpiškės g. 2, Klaipėda. Telefonai pasiteirauti: 8(46)311970.

Uniformą galima įsigyti ir kitose parduotuvėse, bet progimnazijos emblema parduodama tik šioje parduotuvėje.