Šiuo metu laisvos mokymosi vietos>>>>>>

Informuojame, kad parengtas Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo 10 punkto pakeitimas (2018-11-28 sprendimo projekto Nr. T1-288), kuris  bus svarstomas š. m. gruodžio 20 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdyje.

Pakeitimu panaikinama galimybė prašymus mokykloms teikti registruotais laiškais. Plačiau apie pakeitimą galima susipažinti savivaldybės interneto svetainėje (www.klaipeda.lt).

Šiuo metu baigiama rengti informacinė priėmimo į mokyklas sistema, kurios pagrindu bus teikiami prašymai 2019–2020 mokslo metams, todėl rašytinių prašymų nešti į mokyklas nereikės.

Konkretus veiksmų grafikas bus sudarytas ne vėliau kaip iki 2019 m. sausio 21 d. Tikėtina, kad, išbandžius informacinę sistemą, priėmimo procesai bus pradėti 2019 m. vasario–kovo mėnesiais Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriui įsakymu patvirtinus prašymų priėmimų pradžią.

Apie informacinės priėmimo sistemos diegimo terminus ir prašymų registravimo principus gyventojams informacija bus teikiama savivaldybės, ikimokyklinių ir bendrojo ugdymo mokyklų interneto svetainėse, miesto dienraščiuose.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

Į Klaipėdos „Gabijos“ progimnaziją mokiniai priimami vadovaujantis „Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu“, patvirtintu Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2016-12-22 d. sprendimu Nr. T2-296 (Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimo Nr. T2-326 redakcija)>>>>>

Klaipėdos miesto savivaldybės nustatytos „Gabijos“ progimnazijos teritorijos ribos:

Aguonų g., Agluonos g., Alyvų g., Audėjų g., Aukštaičių g., Balandžių g., Baltikalnio g., Bangų g., Barškių g., Bičiulių g., Butsargių g., Bijūnų g., Birutės g., Dzūkų g., Dienovidžio g., Galinio Pylimo g., Gluosnių g., Gluosnių skg., Graumenės g., Grįžgatvio g., Gegučių g., Gėlių g., Jurginų g., Jaunystės g., Joniškės g., Jotvingių g., Kapsų g., Kauno g., Kooperacijos g., Klemiškės g., Kražių g., Kūlių vartų g., Kuosų g., Labguvos g., Lankiškių g., Laukų g., Lakštučių g., Lelijų g., Nemuno g. (iki Dubysos g.), Medikių g., Mokyklos g., Minijos g. (iki Dubysos g.), Obelų g., Paryžiaus Komunos g., Ragainės g., Raganių 1-oji–4-oji g., Rasos g., Renetų g., Ryto g., Rūko g., Ryšininkų g., Rumpiškės g., Rūtų g., Saulės g., Saulėtekio g., Sinagogų g., Slyvų g., Spindulio g., Sausio 15-osios g., Sudmantų g., Šermukšnių g., Šilutės pl. (iki Dubysos g.), Taikos pr. (iki Dubysos g.), Tilžės g., Technikos g., Telšių g., Tylos g., Tolminkiemio g., Trinyčių g., Turgaus a., Tulpių g., Užlaukio g., Varnių g., Verpėjų g., Vėluvos g., Vyšnių g., Varnėnų g., Zanavykų g., Žemaičių g., Žiedų skg., Žuvėdrų  Tako g.

Prašymo dėl priėmimo į pradinio ugdymo programos pirmąją klasę forma >>>>>

Prašymo dėl priėmimo į pagrindinio ugdymo programos penktąją klasę forma >>>>>

Prašymo dėl priėmimo į pradinio ugdymo programos klases forma >>>>>

Prašymo dėl priėmimo į pagrindinio ugdymo programos klases forma >>>>>

Mokinių ir tėvelių dėmesiui: mokyklinę uniformą galite užsisakyti parduotuvėje „Uniformos“, Taikos pr. 84. Darbo laikas: I-V nuo 10.00 iki 19.00, VI nuo 10.00 iki 16.00. Telefonai pasiteirauti: 8(46)311970; 8 615 52012, 8 618 14158.