Prašymai dėl mokinių priėmimo mokytis „Gabijos“ progimnazijoje 2018–2019 m. m. priimami:

į 1 klases nuo 2018 m. vasario 19 d. 8.00 val.;

į 2–8 klases nuo 2018 m. vasario 21 d. 8.00 val.

Informuojame, kad patvirtintas Priėmimo į mokyklas tvarkos aprašo pakeitimas (2018-01-25 Nr. T2-12), kuriuo nustatoma galimybė prašymus registruotais laiškais mokykloms siųsti anksčiau nei nustatyta pirmoji prašymų priėmimo diena. Taip pat numatoma, kad pirmąją prašymų registravimo dieną mokyklose pirmiausia įregistruojami registruotu laišku atsiųsti prašymai, kurių išsiuntimo data (patvirtinta ant voko pašto antspaudu) yra ne vėlesnė ar ta pati kaip pirmoji prašymų priėmimo diena.

Siekiant sumažinti „gyvą“ eilę prie mokyklos, rekomenduojame pasinaudoti šia galimybe.

Информируем, что самоуправление города Клайпеды приняло поправку (2018-01-25 Nr. T2-12), в которой предусмотрено, что в школу можно подать заявление регистрированным письмом, выслав его на адрес школы раньше, чем объявлен  первый день регистрации заявлений о приёме в школу. В этом порядке оговорено, что в первый день приема первыми будут регистрироваться просьбы, присланные регистрированными письмами, дата отправки которых подтверждена печатью почты и не позднее, чем первый день приема, а   только затем пришедшие в «живую очередь» заявления. Данные меры предприняты для того, чтобы уменьшить очереди в школах в день приёма заявлений. Предлагаем воспользоваться этой возможностью и выслать заявление, а также копию свидетельства о рождении ребёнка.

Informacija dėl mokinių priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas 2018–2019 mokslo metams>>>>>

Šiuo metu laisvos mokymosi vietos>>>>>>

Į Klaipėdos „Gabijos“ progimnaziją mokiniai priimami vadovaujantis „Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu“, patvirtintu Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2016-12-22 d. sprendimu Nr. T2-296 (Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimo Nr. T2-326 redakcija)>>>>>

Klaipėdos miesto savivaldybės nustatytos „Gabijos“ progimnazijos teritorijos ribos:

Aguonų g., Agluonos g., Alyvų g., Audėjų g., Aukštaičių g., Balandžių g., Baltikalnio g., Bangų g., Barškių g., Bičiulių g., Butsargių g., Bijūnų g., Birutės g., Dzūkų g., Dienovidžio g., Galinio Pylimo g., Gluosnių g., Gluosnių skg., Graumenės g., Grįžgatvio g., Gegučių g., Gėlių g., Jurginų g., Jaunystės g., Joniškės g., Jotvingių g., Kapsų g., Kauno g., Kooperacijos g., Klemiškės g., Kražių g., Kūlių vartų g., Kuosų g., Labguvos g., Lankiškių g., Laukų g., Lakštučių g., Lelijų g., Nemuno g. (iki Dubysos g.), Medikių g., Mokyklos g., Minijos g. (iki Dubysos g.), Obelų g., Paryžiaus Komunos g., Ragainės g., Raganių 1-oji–4-oji g., Rasos g., Renetų g., Ryto g., Rūko g., Ryšininkų g., Rumpiškės g., Rūtų g., Saulės g., Saulėtekio g., Sinagogų g., Slyvų g., Spindulio g., Sausio 15-osios g., Sudmantų g., Šermukšnių g., Šilutės pl. (iki Dubysos g.), Taikos pr. (iki Dubysos g.), Tilžės g., Technikos g., Telšių g., Tylos g., Tolminkiemio g., Trinyčių g., Turgaus a., Tulpių g., Užlaukio g., Varnių g., Verpėjų g., Vėluvos g., Vyšnių g., Varnėnų g., Zanavykų g., Žemaičių g., Žiedų skg., Žuvėdrų  Tako g.

Prašymo dėl priėmimo į pradinio ugdymo programos pirmąją klasę forma >>>>>

Prašymo dėl priėmimo į pagrindinio ugdymo programos penktąją klasę forma >>>>>

Prašymo dėl priėmimo į pradinio ugdymo programos klases forma >>>>>

Prašymo dėl priėmimo į pagrindinio ugdymo programos klases forma >>>>>

Mokinių ir tėvelių dėmesiui: mokyklinę uniformą galite užsisakyti parduotuvėje „Uniformos“, Taikos pr. 84. Darbo laikas: I-V nuo 10.00 iki 19.00, VI nuo 10.00 iki 16.00. Telefonai pasiteirauti: 8(46)311970; 8 615 52012, 8 618 14158.